טלפון: 03-6588884 - ניד: 050-2560000 Dr Seo – קידום ממומן

קידום ממומן

קידום ממומן

רוצים קידום ממומן לעסק שלכם? השאירו שם ומספר טלפון ונחזור אליכם תוך 5 דקות

בעל עסק יקר קידום ממומן מאפשר לך למקד את מסע הפרסום שלך רק ללקוחות שמחפשים את שמות המוצרים או השירותים שלך , לקוחות חדשים מחפשים את המוצרים והשירותים שלך בגוגל ומנועי חיפוש, רשתות חברתיות ובאתרים שונים ברשת ועדיף שהם ימצאו את האתר שלך במקום את האתר של המתחרים שלך, תוכל לשלם רק עבור גולשים שהקליקו על המודעות שלך, או על לחיצות על כפתור "התקשר" לטלפון שלך מתחת למודעה שלך כדי לברר פרטים או לרכוש מוצרים מהעסק שלך, הפרסום אצלנו הוא ללא התחיבות לתקופת זמן מסוימת אפשר להתחיל או להפסיק את מסע הפרסום בכל שלב, ותוכל להתחיל היום לקבל כניסות מלקוחות חדשים לאתר שלך כדי להגדיל  את כמות העסקאות בעסק שלך.

למה לקדם את העסק שלי?

כל בעל עסק יודע, כי אם הוא לא יפרסם וישווק את העסק שלו, סביר להניח שהוא לא יצליח להגדיל את המכירות בעסקיו. הלקוחות לא יגיעו מעצמם אל העסק. הם צריכים סיבה לעשות זאת. הם צריכים מידע על העסק ועל מה שהוא מסוגל לעשות ומה שהוא יכול להציע להם. והם צריכים שישכנעו אותם לבחור דווקא בעסק הזה. לכן ידועה האמרה: “לא פרסמת – לא עשית", כיוון שאם לא תפרסם את עצמך לא תוכל להתקדם בעסקיך.

קידום ממומן?

קידום ממומן הוא מושג הלקוח מהתחום של שיווק ופרסום באינטרנט. קידום ממומן מופיע במנועי חיפוש. כאשר אנו מחפשים בגוגל, אנו רואים את רשימת התוצאות המרכזית המתקבלת. אך בצד שמאל תוכלו לראות קידום ממומן: רשימה של בעלי עסקים הקשורים לחיפוש שערכתם. התשלום על קידום ממומן נעשה פר הקלקה. כאשר אדם, אשר יושב בביתו ועורך חיפוש ומתרשם לטובה מאחת מן האפשרויות המופיעות תחת הכותרת של הקידום הממומן, לוחץ על הקישור הזה, בעל העסק מחויב על פי הקלקה זו. ניתן לעשות קידום ממומן במנועי חיפוש שונים וגם באתרים פופולריים, כגון תיבת הדואר של ג'ימייל, פייסבוק ואף ביוטיוב.

ההבדל בפתיחת קמפיין קידום ממומן

בשוק קיימות חברות רבות אשר מתעסקות בהקמת קמפיינים כאלה. החשיבות של השירותים שחברות אלו מציעות היא רבה. בעזרת חברות העוסקות בתחום של קידום ממומן תוכלו להתמקד על מילות החיפוש האופייניות שמיועדות להוביל לאתר שלכם, תוכלו להיעזר בקריטריונים מקצועיים אשר ינסחו סלוגנים שונים שימשכו אנשים לאתר שלכם, ותוכלו לקבל דיווח מדויק על הנתונים של הכניסות לאתר שלכם באמצעות הקמפיין.

היתרונות של קידום ממומן

קידום ממומן נחשב כדרך יעילה לשיווק האתר שלכם. באמצעות בנייה נכונה ומדויקת של הפרסומות שלכם תוכלו למשוך את הלקוחות האידאליים עבורכם, לקוחות אשר מעוניינים בשירות הספציפי שאתם מציעים. בנוסף, מדובר בשיווק מהיר וללא צורך בבניה של קמפיין פרסומות לאורך חודשים על גבי חודשים.

מכירות: sales@DrSeo.co.il - תמיכה: support@DrSeo.co.il - 24/7