טלפון: 03-6588884 - ניד: 050-2560000 Dr Seo – קידום ממומן בפייסבוק

קידום ממומן בפייסבוק

קידום ממומן בפייסבוק

רוצים קידום ממומן בפייסבוק לעסק שלכם? השאירו שם + טלפון ונחזור אליכם תוך 5 דקות

בעל עסק יקר קידום בפייסבוק מאפשר לך למקד את מסע הפרסום שלך רק ללקוחות בתחום שלך או שמתאימים למאפיינים של הלקוחות שלך, גולשים רבים נמצאים בפייסבוק ומדברים עם חברים והמשפחה שלהם, העסק שלך יוכל להופיע בפייסבוק כמודעה ליד הפרופיל של הלקוחות שלך ככה שהם יוכלו לראות את הפרסומת של העסק שלך במקום את המודעה של המתחרים, תוכל לשלם רק עבור גולשים שהקליקו על המודעה שלך, חלקם כדי לברר פרטים או לרכוש מוצרים הפרסום הוא ללא התחיבות לתקופת זמן, ותוכל להתחיל היום לקבל כניסות לאתר או לדף שלך מלקוחות חדשים על מנת להגדיל את המכירות והמוניטין החיובי של העסק שלך.

למה קידום ממומן בפייסבוק?

הרשת החברתית פייסבוק היא אחת מן הרשתות החברתיות המובילות והפופולריות בעולם. לפעמים נדמה כי מי שאין לו חשבון פייסבוק לא קיים. היתרון של הפייסבוק היינו יצירת הקשרים וחידוש קשרים עם אנשים אשר הקשר התנתק עימם בעבר. כך תוכלו לדבר, להעלות תמונות, לשחק במשחקים מהנים וגם לכתוב כל מיני תובנות ולחלוק קישורים מעניינים עם החברים שלכם. מכיוון שפייסבוק כל כך מהנה, אנשים רבים בוחרים להיות חברים בו. ובגלל שכל כך הרבה אנשים נחשפים אליו, זוהי דרך מצוינת לפרסם ולקדם את האתר והעסק שלכם.

קידום ממומן בפייסבוק ממוקד

מכיוון שברשת הפייסבוק אנשים משתפים דברים שונים וכותבים על עצמם דברים שונים, החל מהתחביבים ומפרטי ההשכלה שלהם וכלה בתובנות שונות ופעילויות שונות שהם השתתפו בהם, ניתן למצוא מידע רב על כל אחד מהחברים בפייסבוק. על פי מידע זה, ניתן להתאים פרסומות רלוונטיות אשר יעניינו את הגולשים. קידום ממומן בפייסבוק על פי שיטה זו היינה דרך יעילה במיוחד לשיווק, מכיוון שהאתרים המקודמים מופיעים אצל כל אחד ואחד על פי תחומי העניין שלו, בר המוביל לשיווק ממוקד במיוחד.

איך קידום ממומן בפייסבוק עובד?

קידום ממומן בפייסבוק בנוי על שיטת פילוח של הגולשים באתר. על פי תחומי העניין או הסטטוס של כל חבר בפייסבוק ניתן להתאים פרסומות מתאימות. כאשר אתם רוצים לקדם את העסק שלכם, תוכלו לבחור מילות מפתח או נתונים ספציפיים של גולשים. על פי נתונים אלו יופיעו הפרסומות: כאשר יהיה משתמש המחזיק בנתונים אלו, קידום ממומן בפייסבוק יתחיל לעבוד והפרסומות הרלוונטיות יופיעו על המסך שלו. לכן מדובר בשיטת שיווק ממוקדת ומוצלחת.

קידום ממומן בפייסבוק טיפים 

 אם אתם מעוניינים לעשות קידום ממומן בפייסבוק בצורה יעילה, תוכלו לעשות זאת גם ללא התחיבות לתקופת זמן, תוך הקפדה על מספר כללים. כאשר אתם אנו מנסחים את המודעה כך שתהיה  אטרקטיבית ויעילה, על מנת למשוך את הקוראים להקליק עליה. בנוסף למלל, אנו נצרף תמונה, שתמשוך את תשומת לב הצופים בפרסומת ותגרום להם להקליק על הקישור.

מכירות: sales@DrSeo.co.il - תמיכה: support@DrSeo.co.il - 24/7