טלפון: 03-6588884 - ניד: 050-2560000 Dr Seo – קידום ממומן ביוטיוב

קידום ממומן ביוטיוב

קידום ממומן ביוטיוב

כמה זמן אתם מבלים ברשת האינטרנט? ככל שהשנים מתקדמות והאינטרנט מתפתח ונהיה יעיל, הזמן שאנו מבלים ברשת האינטרנט הולך וגדל. לפעמים מדובר בזמן שמוקדם לדברים שימושיים, כגון למידה באמצעות האינטרנט, בירור פרטים, קניה וכדומה. לפעמים מדובר בזמן שמוקדש לצרכים חברתיים, כגון הרשתות החברתיות פייסבוק וטוויטר. לפעמים מדובר בזמן שנועד לצרכי הנאה וכיף, כמו משחקים שונים וצפייה בסרטים באמצעות היוטיוב. חברות השיווק הבינו כמה זמן אנו מקדישים לגלישה באינטרנט ועל כן פיתחו את התחום של שיווק דרך האינטרנט.

 שיווק באינטרנט

 כמעט בכל מנוע חיפוש שתיכנסו אליו, תוכלו לפגוש שיווק ופרסום באינטרנט. מלבד  התוצאות הניתנות במנועי החיפוש, ניתן לראות שיש אתרים המקודמים על פי מילות החיפוש בצידי הדף. קידום האתרים הממומן הגיע גם לפייסבוק וגם ליוטיוב, ומאפשר ללקוחות פוטנציאליים להיחשף לאתרים שונים אשר יכולים להעניק להם שירות ומוצרים עבור הצרכים שלהם.

 קידום ממומן ביוטיוב

 קידום ממומן ביוטיוב מאפשר לקדם אתרים ולהציע פרסומות על פי נתוני החיפוש של הגולש. כאשר אדם יושב בביתו ומעוניין לצפות בסרטון ביוטיוב, הוא מקיש במנוע החיפוש את מה שהוא מעוניין בו. קידום ממומן ביוטיוב מאפשר לקדם סרטונים שונים. הקידום ייעשה בצורה בולטת, לצד התוצאות של החיפוש. ניתן לערוך קידום ממומן ביוטיוב באמצעות חברות שונות המתמחות בשיווק אינטרנטי, אך גם באופן עצמאי. כדי לעשות זאת באופן עצמאי יש צורך לפתוח חשבון פרטי ביוטיוב.

 למה זה כל כך טוב?

 קידום ממומן ביוטיוב הינו אמצעי שיווק יעיל ובטוח במיוחד. על ידי הגדרה של מילות חיפוש ספציפיות ניתן לשווק את האתר שלכם או את הסרטון שלכם כך שאנשים רבים ייחשפו אליו באופן ממוקד. לרוב, התשלום נעשה באמצעות הקלקה. כלומר, הפרסומת קיימת כאשר מחפשים אותה, אך אם לא יקליקו עליה, לא תשלם. על פי מספר ההקלקות יקבע גובה התשלום. כך אתה יכול לשלוט בחשיפה ובמשאבים אשר אתה מעוניין להשקיע בשיווק.

מכירות: sales@DrSeo.co.il - תמיכה: support@DrSeo.co.il - 24/7