טלפון: 03-6588884 - ניד: 050-2560000 Dr Seo – קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל

רוצים קידום ממומן בגוגל לעסק שלכם? השאירו שם + טלפון ונחזור אליכם תוך 5 דקות

בעל עסק יקר קידום בגוגל מאפשר לך למקד את מסע הפרסום שלך רק ללקוחות שמחפשים את שמות המוצרים או השירותים שלך בגוגל, לקוחות חדשים מחפשים בגוגל את המוצרים והשירותים שלך ועדיף שימצאו אותך במקום את המתחרים, תוכל לשלם רק עבור גולשים שהקליקו על המודעה שלך, או על כפתור התקשר מתחת למודעה שלך כדי לברר פרטים או לרכוש מוצרים הפרסום הוא ללא התחיבות לתקופת זמן, ותוכל להתחיל היום לקבל טלפונים או כניסות לאתר שלך מלקוחות חדשים ותגדיל את המכירות בעסק שלך.

קידום ממומן בגוגל?

כמעט כולנו משתמשים באינטרנט לפחות פעם ביום. כשאנו מעוניינים לצאת למסעדה, נפתח את מנוע החיפוש גוגל ונחפש מסעדה מומלצת באזור מסויים. כשאנו מחפשים צלם לאירוע שלנו, נערוך חיפוש על צלמים. וכשאנו מעוניינים לקנות רהיט חדש לבית שלנו, נחפש בגוגל חנויות המוכרות רהיטים. קידום ממומן בגוגל מאפשר לכם, בעלי העסקים, לקדם את האתר שלכם בקלות ובמהירות, וללא עלות כספית גבוהה.

איך פועל קידום ממומן בגוגל?

קידום ממומן בגוגל שלא כמו קידום בגוגל פועל על פי מילות מפתח מסוימות שאותם הגדרתם מראש ככאלה אשר אתם מעוניינים שיובילו לאתר שלכם. כאשר מישהו מחפש את המילים האלו, יופיע בצד שמאל של הדף האתר שלך תחת הכותרת של "קידום ממומן בגוגל. היתרון הגדול של אמצעי הפרסום הזה הוא שאתם משלם על פי הכניסה של אנשים לאתר שלך. אם בעקבות הפרסומת אנשים הקליקו על הקישור ועברו לאתר שלך, תחויב על כך. אם לא – לא תחויב על הפרסומת.

קידום ממומן בגוגל – עצמאי או עם חברה?

ניתן לעשות קידום ממומן בגוגל בצורה עצמאית, בלי לשכור את שירותיה של חברה מסויימת. אך האם זה משתלם לטווח הרחוק? חברות העוסקות בתחום של קידום ממומן בגוגל מכירות את הנושא לעומק ויודעות אילו מילות חיפוש כדאי להגדיר. בנוסף, חברות אלו מתמחות בעיבוד הנתונים וניתוחם, דבר אשר יכול לסייע לקידום האתר שלך. ההחלטה בסופו של דבר היא שלכם כבעלי העסק, אך מומלץ לשקול את האפשרויות טוב מראש ולהחליט על הדרך שהכי תקדם אתכם.

פרסומות הן דבר חשוב במיוחד עבור כל עסק. בעבר הרחוק פרסום התמקד דרך הנייר: בעיתונים השונים ובמודעות רחוב אשר פורסמו. לאחר מכן הפרסום והשיווק עלו מדרגה והתחילו להופיע באמצעי המדיה השונים: בטלוויזיה וברדיו. אמצעים אלו קיימים גם היום ומושקעים בהם תקציבים רבים, מתוך הנחה שהחשיפה של אנשים לטלוויזיה ולרדיו היינה גדולה במיוחד. אך כיום ישנו עוד אפיק שבו כדאי מאוד לפרסם: רשת האינטרנט.

מכירות: sales@DrSeo.co.il - תמיכה: support@DrSeo.co.il - 24/7